BASINDA BİZ | Everest Yönetim A.Ş/ Profesyonel Site Yönetimi
Online Katalog

BASINDA BİZ

                  TV8,5 "İş ve Başarı" Programında Everest Yönetim A .Ş

              

 

 

 

                                                        

                                                                                                            YAPIGÜNDEM.COM 'DA EVEREST YÖNETİM 

Site ve Apartman Yönetiminin Adresi: Everest Yönetim

Profesyonel yapı yönetimi alanında hizmet veren Everest Yönetim, sunduğu hizmetlerle daire sakinlerinin yaşam konforunu yükseltmeyi amaçlıyor.


Profesyonel site yönetimi sektöründe 7 yıllık tecrübe ile hizmet veren Everest Yönetim, yaptığı çalışmalarla hizmet verdiği konut sakinlerini memnun etmeye devam ediyor. Yönetim firması olarak verdiği hizmetler ile doğru ve şeffaf yönetimin adresi olan Everest Yönetim; profesyonel kadrosu ve profesyonel yaklaşımıyla daire sakinlerinin sorunlarını çözerek, komşuluk ilişkilerini iyileştirerek kişisel yaşam konforunu yükseltiyor.

Profesyonel Site Yönetimi: Modern Toplumlarda İhtiyaç Halini Alan Bir Hizmet
Günümüzde her şeyin değişmesi ve dijitalleşmesi, diğer pekçok alan gibi site ve apartman yönetim sistemlerini de etkiledi. Profesyonellik anlayışının vermiş olduğu güven ve şeffaflık duygusu kat malikleri tarafından yapılan tercihlerde de büyük rol oynuyor. Peki, son zamanlarda sık sık adını duyduğumuz, çalışma ve sosyal hayatımızda karşılaştığımız profesyonel yönetim nedir?


Yöneticilikte profesyonellik anlayışı objektif ve hukukun üstünlüğünü esas alarak insan ilişkilerini düzenleyen ve modern toplumlarda ihtiyaç halini alan hizmet türü. Profesyonel yapı yönetimi uzun zamandır gelişmiş dünya ülkelerinde uygulanan, bazı ülkelerde yasal düzenlemeler sonucu zorunlu olan, Avrupa Birliği uyum yasaları içerisinde anılan bir konut yönetimidir. Her konutun bir işletme düzeninde, aktif-pasif ve akışlar temel alınmak sureti ile hukuki denetimlerin yapılarak işletilmesidir.


Siteler; ihtiyaçları, giderleri ve sunulan hizmet boyutuyla küçük bir şehir, mali boyutlarıyla ise orta ölçekli ticari işletmelerin vergi sonrası gelirlerini aşabilecek boyutlara ulaşabiliyor. Her biri neredeyse küçük bir kent haline gelen konut sitelerinin en temel sorunlarından biri de verimli yönetim eksikliği. Kat Mülkiyet Kanunu’nun ilgili maddeleri gereğince seçilen yönetici/yönetim kurulu, doğal olarak asıl profesyonel işleri ile meşgul olduğundan, bu yöneticiler, sitenin idari ve saha hizmetleri yönetimini yürütmekte zorluk yaşıyorlar. İşte bu noktada site yönetiminde bilgi ve tecrübesi ile hizmet veren firmalar gün yüzüne çıkıyor. Bunlardan biri olan Everest Yönetim ise sadece başkent Ankara’da değil, ülkenin birçok bölgesine hizmet vermeye devam ediyor.


Everest Yönetim’in Önceliği: Şeffaflık
Ankara’da 2015 yılında kurulan ve kuruluşundan itibaren sektörde faal olarak bulunan Everest Yönetim, yönetimdeki önceliklerini şeffaflık üzerine kurmuş bir firma. Yönetim anlayışlarında kendileri ve üye sakinleri ile arasındaki güven ve iş birliğini eksiksiz sağlamayı misyon edinen Everest Yönetim, mutlak ve kolay erişim, hızlı ve denetlenmiş hizmet, güvenli ve korunmuş işlem ve düzenli yönetim üzerine kurdukları sistem ile çalışma sistemlerinde yaşayan sakinlerin yaşam kalitelerini ön planda tutuyor. İnsan ve insan ilişkilerine değer veren firma, bu sistemleri ile iş süreçlerini hızlandırarak çözüm odaklı bakış açıları ile hizmetlerini verimli hale getiriyor.

Everest Yönetim, Yeni Proje Ve Kat Maliklerine Hizmet Vermeye Hazır!
6000’den fazla konuta hizmet veren Everest Yönetim; profesyonel site yönetimi, bina yönetimi, otel, hastane, AVM yönetimi, entegre tesis ve şantiye yönetimi, gayrimenkul danışmanlığı, hukuki takip, aidat takibi ve muhasebe, uygulama/sms, dijital asistan, teknik bakım hizmetleri, operasyonel süreç, peyzaj ve bahçe bakım hizmeti, haşere, kontrol ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti, kurumsal temizlik ve inşaat sonrası temizlik, güvenlik ve denetim hizmetlerini vermek için sektörde öncü yerini koruyor. Everest Yönetim, bu hizmetleri yeni projelerde yeni kat maliklerine sunmaya hazır!

 

İletişime Geçin

İletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ya da formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.